Atomy Hakkında

Atomy Hakkında2009 yılında kurulan Atomy, Güney Kore dahil 14 farklı bölgede (Aralık 2019'dan itbariyle) doğrudan satış yapan bir pazarlama ağı şirketidir.
Kurucu Başkanımız Han-Gill Park tarafından oluşturulan Mutlak Kalite Mutlak Fiyat ilkelerine bağlı, tüketici odaklı bir strateji uygulayarak hızla büyüyoruz. Ayrıca, ileriye dönük müşteri başarısı hedefimize odaklanarak ve üç temel kurumsal kültürü teşvik ederek sürdürülebilir büyümenin temelini sağlamlaştırıyoruz: ilkelere uymak, birlikte büyümek ve paylaşmak. 2019'da Atomy’nin yıllık geliri 1,3 milyar ABD dolarıydı ve küresel üyelerimizin toplamı 6 milyondu.

Atomy, tüketici odaklı bir pazarlama ağı stratejisi kullanır. Kalitesi daha yüksek olan ürünleri daha uygun fiyatlarla seçip, mağazalar, indirimli mağazalar, ev alışveriş ağları ve online alışveriş ile rekabet edebilecek dağıtım kanalları aracılığıyla satıyoruz. Diğer bir deyişle, müşterilerimizin menfaati için diğer kanallar aracılığıyla dağıtılan benzer ürünlere göre kalite ve fiyat açısından daha rekabetçi ürünler buluyoruz. Bu strateji aracılığıyla, "Müşteri Memnuniyetini Müşteri Başarısına Kadar Aşmak" nihai hedefimize ulaşacağımıza söz veriyoruz.


Hiç Düşünme! İlk Ol! Yerini Al!

ATOMY KAYIT FORMU

ATOMY NETWORKS

Atomy'de Şansınızı deneyin.

Size Başarı yolunda rehber olacağız. Çalışma Gruplarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Şimdi bizimle tanışmanızı bekliyoruz.

KAYIT OL

Çağrı Merkezi

Atomy Dünyasının Fırsatlarını Kaçırma!

Bilgisayar başında kazancınızı katlayabilirsiniz.

KAYIT FORMU